Szkolenie dla rodziców

W dniu 30.04.2019r. o godz.15.00 w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie z pracownikiem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sieradzu. Zostanie na nim omówiony temat: "Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice". Zapraszamy wszystkich rodziców naszych przedszkolaków.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Publicznego Przedszkola w Brąszewicach

"Razem na święta"

Nasze przedszkole włączyło się w szerzącą ideę wolontariatu Akcję "Razem na święta". Dzięki Państwa dobremu sercu i hojności przygotowaliśmy paczki świąteczne dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Brąszewice. Przedszkole włączając się w to przedsięwzięcie otrzymało logotyp akcji i dołączyło do elitarnego grona przedszkolnych wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pomoc innym.

Dbamy o zdrowie

W roku szkolnym 2016/ 2017 nasze przedszkole dołączyło do Wojewódzkiej Sieci Szkół Przedszkoli Promujących Zdrowie.

"REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

W roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole brało udział w akcji "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ".